V dňoch 7.3. A 9.3. sa konalo okresné kolo dievčat a chlapcov vo florbale. Našu školu reprezentovali žiačky z I. PSA triedy Pirščová Soňa, Liliana Roziaková, I. PSB Ľuptáková Dominika, II. PSA Bejdáková Karin, II. PSB Rádlová Alexandra, III. PSA Majerhoferová Sabína, IV. PSA Eliášová Karolína, IV. PSB Ivaničová Alexandra, Cviková Lujza. Dievčatá vyhrali v zápase o 3. Miesto nad SOS Hotelovych služieb a obchodu v pomere 8:2 z toho 4 góly vsietila naša najproduktívnejšia hráčka Pirščová Soňa. V Kategórii chlapcov vo vysokej konkurencii niektorých aktívnych hráčov súperov sa nám nepodarilo umiestniť. Najproduktívnejším hráčom z našej školy sa stal Dávid Pohánka z II. PSB. Školu reprezentovali z I. PSA Mojžiš Tomáš, I. PSB Goral Roman, II. PSA Petrík Dušan, Halchenko Akim, II. PSB Náther Tomáš, Pohánka David a Ondrušek Patrik, III. PSA Fáber Marián, Aydin Adam, IV. PSA Volynets Maksym.

 

Mgr. Marek Gáborík